APIE MUS

Čempionu ne gimstama, o tampama

Esame komanda, kuri užaugins čempioną! Ir tai ne tik apie varžybas, o apie vaiko augimą visomis prasmėmis – fizinį stiprėjimą, motyvacijos ugdymą, valią ir užsibrėžtų tikslų siekimą. Norime, kad vaikai pamiltų aktyvias veiklas pomažu, o ne pasinertų į sporto pasaulį staiga ir tik trumpam. Stengiamės, kad mažieji pas mus augtų – pradėtų sportuoti nuo bendro fizinio ir vėliau prisijungtų ir į dziudo užsiėmimus.

Orientuojamės į glaudų tarpusavio ryšį ne tik su vaikais, bet ir jų tėveliais. Kuriame bendruomenę, suburiame šeimas įvairioms veikloms kartu – organizuojame renginius, šeimų stovyklas. Taip stipriname ne tik visos komandos ryšį, bet ir tėvų bei vaikų santykius. Norime, jog kiekvienas vaikas visuomet žinotų, kad mūsų užsiėmimuose ne tik susiras naujų draugų, bet turės tiek trenerių, tiek tėvelių įvairiapusišką paramą ir palaikymą.

Laukiami įvairaus amžiaus vaikai

Kadangi turime skirtingus užsiėmimus, mažiausieji sportininkai su vieno iš tėvelių pagalba prisijungti prie mūsų didelės ir aktyvios šeimos gali sulaukę vos dvejų metukų. Iki penkerių metų organizuojame bendro fizinio lavinimo užsiėmimus, skirtus įvairiapusiškam stiprėjimui. Užsiėmimų metu laviname koordinaciją, vikrumą, pusiausvyrą, ištvermę, lankstumą bei drausmę. Vaikai su treneriais atlieka įvairius apšilimo pratimus, mokosi judriųjų žaidimų taisyklių ir juos išbando, susipažįsta su skirtingomis sporto šakomis ir jų inventoriumi. Užsiėmimai vyksta ant tatamio (minkštos dangos kovų menų „grindys“), tad vaikai gali griūti ir vėl stotis, nes krisdami nesusižeidžia.

Vaikams labai svarbu, kad sportas būtų nenuobodus, atsižvelgdami į tai, visus užsiėmimus organizuojame rungčių pavidalu, atliekant 2-4 skirtingus pratimus, kurie nuolat sunkinami. Taip pat įprastas treniruotes paįvairiname ir teminiais užsiėmimais.

Dziudo užsiėmimai vaikams nuo 5 metų

Kodėl ne anksčiau? Iki penkerių metų vaikas tik susipažįsta su savo fizinėmis galimybėmis ir aplinka. Dziudo užsiėmimai jau yra specializuoti, todėl yra reikalinga apranga – kimono. Pirmaisiais metais vaikai mokosi dziudo pagrindų – taisyklingų kritimų, dziudo moralės kodekso taisyklių. Taip pat išsilaiko savo pirmąjį egzaminą ir gauna BUDO pasą (dziudo federacijos nustatytas dokumentas). Vėliau užsiėmimai sunkėja, nes vaikai mokosi atlikti vis sudėtingesnius metimus, pradeda dalyvauti įvairaus lygio varžybose.

Tiek mažųjų sporto užsiėmimų, tiek dziudo užsiėmimų dalyviai turi galimybę pirmą kartą apsilankyti pas mus nemokamai ir grįžę namo pagalvoti, ar norės toliau sportuoti. Jeigu vaikas apsisprendžia lankyti užsiėmimus, pasirašome sutartį ir duodame mūsų įstaigos sportininkų pasus, kuriuose žymime lankomumą. Už išlietą prakaitą visuomet paskatiname – surinkus reikiamą kiekį lankomumo ženkliukų, įteikiame dovanėles su mūsų logotipais arba pramogą.

Užsiėmimai vyksta nuo rugsėjo pradžios iki birželio vidurio. Vasaros metu vaikus išleidžiame užtarnautų vasaros atostogų. Taip pailsime, pasiilgstame vieni kitų bei su dar didesniu noru sugrįžtame į sales jau rudenį. Norintiems paįvairinti vasaros atostogas ar aktyviau praleisti laiką laiką, organizuojame vasaros stovyklas.

Kodėl dziudo?

Dziudo – gerokai daugiau negu sportas. Laviname ne tik įvairias raumenų grupes, bet ir asmenybę. Dziudo užsiėmimuose išmokstame kontroliuoti savo jausmus ir emocijas. Ši šiuolaikinė japonų kovos meno (gendai budō) ir kovinio sporto rūšis moko susilaikymo, pagarbos, disciplinos, teisingų socialinių manierų ir etiketo. Dziudo padeda nugalėti baimę ir parodyti drąsą. Ugdomas teisingumas ir sąžiningumas, o tai vaikams praverčia ne tik varžybose, bet ir namuose, darželiuose, mokyklose ir visose kitose veiklose.

Mūsų komanda

Visi mūsų treneriai yra profesionalai, dalyvavę aukščiausio lygio varžybose bei ne kartą lipę ant prizininkų pakylos. Kiekvienas treneris yra ne tik savo srities specialistas, bet ir tikras vaiko draugas ir pavyzdys jam – šiltai bendraujantis, turintis patirties su vaikais ir nuolatos tobulėjantis.

Esame socialiai atsakingas verslas – prisidedame prie įvairių renginių ir akcijų vaikų globos namuose, taip pat taikome nuolaidas sunkiau gyvenančioms šeimoms.

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ KOMANDA 

„Esu klubo įkūrėja ir dviejų vaikų mama, kuri siekia, kad visi vaikai patirtų judėjimo džiaugsmą. Tai mane ir visą komandą skatina siekti ne kiekybės, o kokybės. Visus trenerius labai atsakingai atsirenku, nes Ateities čempionai man yra kaip trečias vaikas į kuriuos įdedu daug savo kūrybinių idėjų bei darbo. Jaudinuosi ir džiaugiuosi dėl kiekvieno vaiko sėkmių ar nesėkmių. Mus turėtų rinktis tos šeimos, kurių prioritetai yra lygiai tokie patys – šeima, vaikai ir aktyvus laisvalaikis.”

Trenerių nuotraukos ir po jomis citatos.

Trenerė Renata.

„Nepabandysi – nesužinosi savo galimybių, gebėjimų. Prieš sakydamas ne – pabandyk, pamatysi patiks, sugebėsi, nustebsi, atrasi.” Kodėl darbas su vaikais? Smagu juos išmokyti ką nors naujo, padėti jiems atrasti naujus gebėjimus savyje, nugalėti jų baimes, stebėti rezultatus ir kartu džiaugtis mažomis bei didelėmis pergalėmis. Tai veda į priekį!

Trenerė Viktorija:

 „Nepasiduok ir tu pamatysi kaip pasiduoda kiti”, – šis posakis lydi mane kasdien. Jo laikausi ir sporte ir gyvenime. Ką man reiškia darbas su vaikais? Pati esu iš 3 vaikų šeimos, tad puikiai suprantu bendravimo ir auklėjimo reikšmę. Užsiėmimų su vaikais negalėčiau pavadinti tik darbu, tai  – mano aistra ir gyvenimo būdas, kuriame galiu realizuoti save ir padėti kitiems tobulėti. Man yra laimė matyti vaikų šypsenas ir mainais gauti jų apsikabinimus. Esu nuoširdi, atvira naujovėmis bei atiduodanti visą save mylimai veiklai, darbui.