Juk sutiksite, jog vaikystė – tai vienas didelis nuotykis, kuris lydi mus visą gyvenimą. Todėl kviečiame 6-10 metų vaikus su savimi pasiimti didelį lagaminą smalsumo, kuprinę noro, drąsos bei gerą nuotaiką ir visiems susitikti dienos stovykloje „XXX“.

Kam tinka ši stovykla?

Dienos stovykla – puikus pasirinkimas ir vietoje nenustygstantiems, ir ramiems vaikams, kurie iš vasaros nori pasisemti ne tik saulės spindulių, bet ir gerų emocijų, naujų patirčių, sutikti naujų draugų, išbandyti įdomių veiklų.

Stovyklaujame nuo pirmadienio iki penktadienio, 7:30-17:30 val.

2021 metų datos:

Birželio 21-25 dienomis

Liepos 12-16 dienomis

Liepos 19-23 dienomis

Rugpjūčio 2-6 dienomis

Rugpjūčio o9-13 dienomis

Ką veiksime stovykloje?

Vaikų užimtumu dienos stovykloje rūpinasi tam tikros srities ugdytojai, kurie kasdien veda įvairias veiklas. Vienas vadovų yra mūsų dziudo treneris, kitas – šokio bei teatro mokytojas.

Vadovai vaikams parengia gausybę išskirtinių užsiėmimų – meninių, kūrybinių, sporto. Stovyklos metu organizuojamos įvairios estafetės, vaikai supažindinami su dziudo sporto šaka. Taip pat mažieji stovyklautojai dalyvauja Kinect sport žaidimuose, rengia Just dance konkursus bei žiūri lavinantį animacinį filmuką.

Dvi dienas iš penkių organizuojame išvykas po Vilnių. Vieną dienų skiriame ekskursijoms po pasirinktą Vilniaus muziejų, o kitą dieną pramogoms – batutai, boulingas, laipiojimas uolomis, baseinas, ledo arena ar kt. Kiekviena stovyklautojų pamaina sulaukia vieno ar net kelių kviestinių svečių – aktorių, sportininkų, menininkų. Jie su vaikais dalijasi savo patirtimis, papasakoja apie savo hobį bei vaikams praveda edukacinę pamoką, kurios metu supažindina juos su dar nepažinta veikla.

Vaikai stovykloje maitinami du kartus: 10.30 val sveiki užkandžiai, bei 13:30 sotūs pietūs kavinėje.

Kiekviena stovyklos programa yra unikali ir skirtinga. Stovykloje dalyvauja vaikai iš viso Vilniaus ir jie tikrai neprivalo būti „užkietėjusiais“ sportininkais. Sportuoti pas mus neprivaloma, svarbu norėti aktyviai ir turiningai praleisti laiką.

Registracija į DIENOS STOVYKLAS: renatag@inbox.lt arba telefonu +370 652 03344

Išsamią stovyklos programą rasite čia