Juk sutiksite, jog vaikystė – tai vienas didelis nuotykis, kuris lydi mus visą gyvenimą. Todėl kviečiame 6-12 metų vaikus su savimi pasiimti didelį lagaminą smalsumo, kuprinę noro, drąsos bei gerą nuotaiką ir visiems susitikti dienos stovykloje „Žaiskime vasarą“

Kam tinka ši stovykla?

Dienos stovykla – puikus pasirinkimas ir vietoje nenustygstantiems, ir ramiems vaikams, kurie iš vasaros nori pasisemti ne tik saulės spindulių, bet ir gerų emocijų, naujų patirčių, sutikti naujų draugų, išbandyti įdomių veiklų.

Stovyklaujame nuo pirmadienio iki penktadienio, 7:30-17:30 val.

2024 metų datos:

Birželio 10-14 dienomis

Birželio 17-21 dienomis

Liepos 1-5 dienomis

Liepos 8-12 dienomis

KAINA: Stovyklos kaina vaikui: 125 Eur į kurią įskaičiuotos visos reikalingos priemonės, maitinimas ir pramogos, tačiau vietų skaičius RIBOTAS.

ADRESU: Justiniškių g. 62A, Vilnius – sporto studijos patalpose, nors daug laiko leisime gryname ore.

Ką veiksime stovykloje?

Vaikų užimtumu dienos stovykloje rūpinasi tam tikros srities ugdytojai, kurie kasdien veda įvairias veiklas. Vienas vadovų yra mūsų dziudo treneris, kitas – šokio bei teatro mokytojas.

Vadovai vaikams parengia gausybę išskirtinių užsiėmimų – meninių, kūrybinių, sporto. Stovyklos metu organizuojamos įvairios estafetės, vaikai supažindinami su dziudo sporto šaka. Taip pat mažieji stovyklautojai dalyvauja Kinect sport žaidimuose, rengia Just dance konkursus bei žiūri lavinantį animacinį filmuką.

Dvi dienas iš penkių organizuojame išvykas po Vilnių. Vieną dienų skiriame ekskursijoms po pasirinktą Vilniaus muziejų, o kitą dieną pramogoms – batutai, boulingas, laipiojimas uolomis, baseinas, ledo arena ar kt. Kiekviena stovyklautojų pamaina sulaukia vieno ar net kelių kviestinių svečių – aktorių, sportininkų, menininkų. Jie su vaikais dalijasi savo patirtimis, papasakoja apie savo hobį bei vaikams praveda edukacinę pamoką, kurios metu supažindina juos su dar nepažinta veikla.

Vaikai stovykloje maitinami tris kartus: 9 val sveiki pusryčiai, 13:30 val sotūs pietūs kavinėje ir 16:30 val lengvi užkandžiai.

Kiekviena stovyklos programa yra skirtinga. Stovykloje dalyvauja vaikai iš viso Vilniaus ir jie tikrai neprivalo būti „užkietėjusiais“ sportininkais. Sportuoti pas mus neprivaloma, svarbu norėti aktyviai ir turiningai praleisti laiką.

Registracija į DIENOS STOVYKLAS: info@tapkcempionu.lt arba telefonu +370 625 70750