Šeimų savaitgalio stovykla

Šeimų savaitgalio stovykloje laukiamos visos šeimos su mažamečiais 1-6 metų amžiaus vaikais. Ši stovykla – puikus pasirinkimas įvairioms šeimoms, kurios išsiilgusios ne tik kokybiško buvimo kartu, bet ir naujų patirčių.

Kam tinka ši stovykla?

Tai ideali vieta tiems, kurie yra nuolatos „išalkę“ įdomių veiklų ir aktyvių pramogų. Tiesa, stovyklą rekomenduojame ir toms šeimoms, kurios aktyviam laisvalaikiui vis neranda laiko, tačiau norėtų, jog jis pakeistų sėslias ir nuobodžias veiklas. Kelios aktyvios dienos gali tapti pirmuoju žingsniu aktyvaus gyvenimo link, o šeimos savaitgalio stovykla viena gražiausių šeimos tradicijų, kurią ateityje galėsite puoselėti ir savarankiškai.

Ką veiksime stovykloje? 

Stovyklą pradedame nuo kiekvienos šeimos prisistatymo, įtraukiant šeimas į komandas, kad geriau vieni su kitais susipažintų. Veiklos stovykloje parinktos taip, kad jas galėtų atlikti tiek vaikai, tiek tėvai – visiems būtų įdomu ir smagu. Stovyklos metu šeimos įsitrauks į įvairiausias sportines, menines, kūrybines, logines užduotis bei pramogas. Jeigu oro sąlygos tinkamos, plauksime ežeru baidarėmis, kanojomis ar plaustu, o po pramogų visi kartu, kaip didelė šeima, gaminsimės maistą ant laužo ir vakarieniausime. Po vakarienės visų lauks lauko kino teatras, pirtis ar stalo žaidimai. Rytą pasitiksime su lėta ir tuo pat metu aktyvia, visus prižadinančia veikla – joga, pilatesu ar kalanetika. Dienos metu stovyklautojų laukia šeimų turnyras arba meninė veikla.

Maitinimas ir apgyvendinimas

Stovyklautojams priklauso maitinimas – pietūs, vakarienė, pusryčiai, pietūs. Šeimoms suteikiami visi patogumai. Apgyvendinimas sodybos tipo dviaukščiuose namukuose po 8-10 vietas. Kiekviename aukšte yra dušai ir tualetas, kiekvienas namukas turi savo virtuvėlę. Planuojamas apgyvendinimas: vienai šeimai – kambarys.