AKTYVI vaikų dienos stovykla „Žaiskime vasarą“

Tai vieta, kur galima atrasti naujų pomėgių, išbandyti įvairiausių meninių, sportinių ir kitokių veiklų. Stovykloje laukiami 6-12 metų vaikai, kurie su savimi atsiveš didelį lagaminą smalsumo, kuprinę noro ir drąsos bei gerą nuotaiką!

STOVYKLOS VIETA: Justiniškių g. 62A, Vilnius –  Vaikų sporto studijos patalpose ir daug laiko gryname ore!

 2024 METŲ STOVYKLOS DATOS:

  • Birželio 10-14 dienomis
  • Birželio 17-21 dienomis
  • Liepos 1-5 dienomis
  • Liepos 8-12 dienomis

Stovyklaujame nuo pirmadienio iki penktadienio, 7:30-17:30 val.

Ką veiksime stovykloje?

Vaikų užimtumu dienos stovykloje rūpinasi tam tikros srities ugdytojai, kurie kasdien veda įvairias veiklas. Vienas vadovų yra mūsų dziudo treneris, kitas – šokio bei teatro mokytojas.

Vadovai vaikams parengia gausybę išskirtinių užsiėmimų – meninių, kūrybinių, sporto. Stovyklos metu organizuojamos įvairios estafetės, vaikai supažindinami su  sporto šakomis. Taip pat mažieji stovyklautojai dalyvauja Kinect sport, Just dance konkursus.

Dvi dienas iš penkių organizuojame išvykas po Vilnių. Vieną dienų skiriame ekskursijoms po pasirinktą Vilniaus muziejų, o kitą dieną pramogoms – batutai, boulingas, laipiojimas uolomis, baseinas, ledo arena ar kt. Kiekviena stovyklautojų pamaina sulaukia vieno ar net kelių kviestinių svečių – aktorių, sportininkų, menininkų. Jie su vaikais dalijasi savo patirtimis, papasakoja apie savo hobį bei vaikams praveda edukacinę pamoką, kurios metu supažindina juos su dar nepažinta veikla.

Vaikai stovykloje maitinami tris kartus: 9 val sveiki pusryčiai, 13:30 val sotūs pietūs kavinėje ir 16:30 val lengvi užkandžiai.

Kiekviena stovyklos programa yra skirtinga. Stovykloje dalyvauja vaikai iš viso Vilniaus ir jie tikrai neprivalo būti „užkietėjusiais“ sportininkais. Sportuoti pas mus neprivaloma, svarbu norėti aktyviai ir turiningai praleisti laiką.

 KAINA: Stovyklos kaina vaikui: 125 Eur, tačiau vietų skaičius RIBOTAS. Į kainą įskaičiuota:

  • maitinimas : pusryčiai, sotūs pietūs ir užkandžiai
  • visos užsiėmimams reikiamos priemonės
  • ekskursijos ir stovyklos programa.

Į kainą neįskaičiuota:

– išlaidos asmeniniams poreikiams (papildomam gėrimui, ledams ir pan.)

–  viešojo transporto bilietai iki ekskursijos vietos.

Registracija į DIENOS STOVYKLAS: info@tapkcempionu.lt arba telefonu +370 625 70750